Koszyk zakupów

Razem: 0,00 zł

TEM PURE spotkanie z naturą

W ofercie TEM już od jakiegoś czasu dostępna jest linia ramek ozdobnych PURE która została zaprojektowana na bazie naturalnych materiałów takich jak metal, szkło i drewno.

Ta szczególna propozycja ramek zewnętrznych została wyrażona za pomocą unikalnego designu. Ramki z serii PURE są jednocześnie elementem dekoracyjnym jak i nie rzucającym się w oczy, wyrażającym przy tym pewną zmysłowość, elegancje i oczywiście wysoki standard wykonania.

W początkowym etapie sprzedaży w ofercie dostępne były jedynie ramki do systemów modułowych 3M, 4M i 7M. Od jakiegoś czasu oferta został uzupełniona o ramki 2M, 2x2M i 3x2M, podnosząc w ten sposób znacząco atrakcyjność stosowania tych ramek nie tylko w systemach modułowych ale również w systemach standardowych (puszki okrągłe)

Ramki tak jak cały system TEM są uniwersalne i można je konfigurować w dowolny sposób z dowolnymi modułami. W każdej chwili możemy również zamienić wcześniej zamontowane ramki ozdobne z serii SOFT czy LINE na ramki z serii PURE.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć ramek z serii PURE. Proszę jednak pamiętać, że zdjęcie nie odda w pełni zalet produktu (kolor, struktura, jakość wykonania) tym bardziej, że w tym konkretnym przypadku, w rzeczywistości ramki te wyglądają jeszcze lepiej.