Koszyk zakupów

Razem: 0,00 zł

O TEM

TEM to europejska firma, która jest producentem elektrycznego osprzętu instalacyjnego: łączniki,gniazdka, ramki montażowe, ozdobne ramki wymienne itp.

Swoimi niekonwencjonalnymi rozwiązaniami (budowa modułowa, ozdobne ramki zewnętrzne) TEM spowodował, że ich produkty w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród klientów w Polsce jak i w Europie.

TEM jako jedna z nielicznych firm z branży osprzętu elektrycznego stosuje w swoich produktach budowę modułową.

Polega ona na tym, że końcowy element w postaci gniazdka, wyłącznika, to efekt złożenia ze sobą kilku pojedynczych modułów w jedną całość.Zastosowanie takich rozwiązań w osprzęcie elektrycznym jest bardzo wygodne, praktyczne i w kreatywny sposób pozwala spojrzeć na temat gniazdek czy wyłączników.

Produkty TEM to pełen komfort, wygoda i estetyka.

                                        

Wyłączniki i gniazdka można konfigurować ze sobą w jednej ramce w dowolny sposób czego efektem może być uzyskanie trzy-,pięcio- , a nawet siedmio przyciskowego łącznika.Do tych jakże ważnych czynników decydujących o tym, że produkty słoweńskiej firmy są tak wszechstronne i elastyczne należy dodać ciekawe wzornictwo które jest dobrze dobrane do aktualnie obowiązujących trendów, a mnogość kolorów wymiennych ramek zewnętrznych bardzo ułatwia nam konfigurację z meblami i ścianami. Szeroka gama kolorów i rozmiarów modułów TEM powoduje również, że możemy je dowolnie dobierać i mieszać według własnego uznania lub potrzeb związanych ze stylistyką bądź kolorystyką wnętrza. Można więc w dowolny sposób łączyć przyciski z gniazdami w jednej ramce. Dla przykładu mamy możliwość uzyskania w jednej ramce trzech wyłączników sterujących trzema niezależnymi strefami bądź jeden wyłącznik i gniazdo elektryczne. Jak skonfigurujemy sobie elementy w danej ramce zależy tylko i wyłącznie od nas.

W 2011 roku TEM wprowadził na rynek serię ekskluzywnych ramek PURE.

Ich cechą charakterystyczną jest ciekawe wzornictwo oraz perfekcyjne wykonanie wzbogacone trzema różnymi materiałami z jakich są wykonane. Materiał użyty do produkcji tych ramek to drewno w różnych kolorach , metal o różnej strukturze oraz szkło.

Na sam koniec należałoby dodać jeszcze kilka słów na temat montażu który jest niezwykle łatwy a wręcz banalny no i jeszcze cena która jest naprawdę bardzo atrakcyjna jak za taki produkt, a powiedzenie, że nie wszystko co dobre musi być drogie w przypadku produktów firmy TEM jest jak najbardziej trafne.