Koszyk zakupów

Razem: 0,00 zł

Aktualności

Każdy z nas kiedyś bawił się klockami i nie ważne jakiej firmy były to klocki, najważniejszy był efekt tej zabawy, a on był zawsze podobny. Z tych samych elementów mogliśmy za każdym razem ułożyć coś nowego, niepowtarzalnego, wyjątkowego. Pamiętamy również, że przy składaniu klocków ważne było by zachować pewną kolejność budowania i jeżeli to zrobiliśmy to mogliśmy w pełni liczyć na wymarzony efekt naszej pracy.

Do końca roku pozostały niespełna dwa miesiące nie przeszkadza to jednak firmie TEM  by wprowadzić do sprzedaży nowych modułów. Jest to cykliczne działanie do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, a które niewątpliwie spowoduje po raz kolejny wzbogacenie bardzo ciekawej już oferty.

Koniec roku w firmie TEM obfituje w nowe propozycje i rozszerzanie oferty. Ostatnio została ona wzbogacona o sprzedaż przełączników, gniazd oraz ramek ozdobnych zaliczanych do „Programu antybakteryjnego MODUL”

W ofercie TEM już od jakiegoś czasu dostępna jest linia ramek ozdobnych PURE która została zaprojektowana na bazie naturalnych materiałów takich jak metal, szkło i drewno.

Ta szczególna propozycja ramek zewnętrznych została wyrażona za pomocą unikalnego designu. Ramki z serii PURE są jednocześnie elementem dekoracyjnym jak i nie rzucającym się w oczy, wyrażającym przy tym pewną zmysłowość, elegancje i oczywiście wysoki standard wykonania.

W dniach 28-29 września 2013 r w hali MTŁ w Łodzi odbyła się kolejna edycja targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Wystawcy: deweloperzy, architekci, oraz firmy zajmujące się budownictwem i wykończeniem wnętrz zaprezentowały swoje usługi oraz rozwiązania na budowę oraz wyposażenie swojego mieszkania lub domu.