Koszyk zakupów

Razem: 0,00 zł

Oświetlenie

Zapraszamy do Alterluna Galeria Światła Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach oświetleniowych i elektrycznych do domów, mieszkań, biur, hoteli, restauracji oraz wszelakich przestrzeni użytku publicznego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich firm jak: AQForm (Aquaform), Aromas, Artemide, Bega, Brokis, Chors, Cleoni, Estiluz, GIRA, Kluś Design, Linea Light, Lira Lighting, Livolo, Nemo Lighting, Norlys, Shilo, Studio Italia Design.

Alterluna.pl to stacjonarny salon z oświetleniem mieszczący się w Łodzi z ofertą około 150 producentów. Pomagamy dobierać oświetlenie do projektu wnętrza lub tworzymy projekt indywidualnie.

Nasza oferta obejmuje oświetlenie dekoracyjne, nowoczesne, klasyczne, techniczne, zewnętrzne, osprzęt elektryczny oraz meble i dodatki. Dzięki doświadczeniu i stałej współpracy z wiodącymi producentami dysponujemy szeroką i zróżnicowaną ofertą, stale uaktualnianą o nowe, światowe trendy i technologię.

Oferujemy pełen wachlarz usług dla klientów indywidualnych i kontraktowych związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz, projektowaniem oświetlenia oraz doradztwem.
Tworzymy projekty dopasowane do Państwa wymagań, potrzeb, stylu oraz możliwości finansowych.